İzmir Kombi Servisi

İzmir Kombi Servisi

İzmir Kombi Servisi

İzmir Kombi Servisi

İzmir  Kombi Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… Kombinızde ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinizın eski performansına kavuşabilirsiniz.  kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle İzmir’nın en köklü  servislerinden birisi olan İzmir  Kombi Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İzmir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle İzmir’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilarde ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları  her marka ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombiların rastgele markalardan değil firma olarak  kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İzmir  kombi servisi olarak,  kombiların diğer marka kombilara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

 kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. İzmir  Kombi Servisi olarak biz firma olarak  marka kombiların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İzmir  kombi servis merkezi olarak, aldığınız  marka kombiları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

  • İzmir  Kombi Servisi
  •  Kombi Bakımı
  •  Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer  kombilarınızde az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız.  kombi ünitelerinizin bakımlarını İzmir  Kombi Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

 

Sayfamızı Paylaşın